Постільна білизна та текстиль

Галерея штор Натуаль, окрім великого вибору шторних та тюлевих тканин та готових пошитих наборів на вікна, має для вас і сучасні колекції домашнього текстилю для створення затишку та комфорту у вашій оселі.

Серед усього різноманіття ви можете знайти або замовити у нас:
 


покривала, пледи,
накидки, подушки
для дивана, софи, спальні

постільні набори —
полуторні, двохспальні,
євростандарту, сімейні

рушники — банні, кухонні, окремо
та в наборах

серветки, скатерті,
чохли на крісла

ви можете придбати як готові пошиті вироби, так і обрати тканину, вказати свої розміри — ми пошиємо швидко та якісно. Моделі для покриття ліжок, диванів та крісел — є можливісь обрати з уже наявних у нас на місці або замовити по каталогах.

 

при замовленні штор оберіть також і постіль в тон чи на контраст  - набори від таких торгових марок, як Le Vele, Arya (Турція), Netverdi (Україна) довго служитимуть вам та даруватимуть лише солодкий сон і приємні враження.Якщо ви шукаєте, що подарувати на весілля — оберіть у нас постільний набір VIP серії в красивій упаковці.

в Галереї штор “Натуаль” можете також купити рушники різних розмірів, кольорів та текстур, для себе, для дитини, сімейні, пляжні.

 

 

 

купувати декоративний текстиль на меблі - річ непроста - і ми готові вам у цьому допомогти. Оберіть серед великої наявності тканину, вкажіть розміри — і отримаєте прекрасну та оригінальну річ, що довго служитиме вам.

 

 

Якщо ви власник готелю, ресторану, бару чи театру — пропонуємо вам комплексне обслуговування.
Це дуже просто та зручно, а головне — результат завжди відмінний! Як це зробити?

  1. Знайомство із замовником та виїзд на об'єкт — визначення та врахування всіх деталей, які стосуються замовлення.
  2. Пропозиція дизайну — це наше втілення ваших побажань.
    Враховуючи всі ваші рекомендації та вимоги, ми зі своїм чималим досвідом та з наявністю великого складу матеріалів викладаємо вам концепцію  дизайну.
  3. Обговорення деталей та визначення термінів.
  4. Виготовлення та монтаж — шиємо все та оформляємо у вас на місці.Ми маємо власний цех та склад тканин  і тому пошиємо все швидко та якісно. Також вивісимо, розкладемо та підв'яжем, показуючи, як має правильно оформлятись та чи інша річ.

Запитайте про варіанти, що вас зацікавили, по телефону чи в магазині. Обирайте текстиль від Галереї штор “Натуаль” -  це модно та якісно.  Ми ж бо цінуємо своїх покупців та дбаєм про своій імідж.

 
 

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

НАТУАЛЬ ТВІН,
ГАЛЕРЕЯ ШТОР:


​тел. моб:
+380 (95) 154 24 30
​тел. моб:
+380 (97) 154 24 30
Facebook

ЧАС РОБОТИ:

Чекаємо на Вас
щоденно


з 10:00 до 21:00