СОНЦЕЗАХИСНІ СИСТЕМИ

Вікно - це єдиний шлях попадання сонячних променів у кімнату. І часто буває, що нам забагато світла чи ми хочемо понизити температуру в кімнаті або взагалі — серед дня “виключити” природнє світло.
Для цього є декілька способів та застосувань на вікна, які дозволять вам отримати бажану атмосферу чи то в спальні,чи на кухні,чи в дитячій кімнаті.
Галерея штор Натуаль може запропонувати обрати собі найкраще, що потрібно, з систем захисту від сонця.

Обрати різні види штор та жалюзі для повного чи часткового захисту ви можете серед таких: 

плотні штори від сонця штори Blackout (блекаут) австрійські штори римські штори

Щільні світлі штори

Штори блекаут (blackout)

Австрійські штори

Римські штори

щільні - зрозуміло, щоб не пропускати променів сонця, а світлі тому, щоб не нагрівались, бо світлі кольори відбивають світло. Тут безліч варіацій, по матеріалах та кольорових рішеннях.

 

 

максимально захистять кімнату. Адже вони мають світлонепроникну структуру тканини, звукоізоляційні властивості, тож повністю відбиватимуть світло і зроблять вашу кімнату ідеально темною та затишною.

 

 

горизонтального типу, каскадні — створюють каскад чи драпірування, висота опускання-піднімання регулюється. Виглядають більш вишукано та особливо підійдуть до вітальні, холів, великих залів.

 

 

штори, що складені горизонтально та опускаються по бажанню за допомогою підйомного механізма. Також при підніманні утворюють складки. Вони ідеально підійдуть як для невеличких вікон так і на великі вікна на всю висоту стіни.

 

рулонні (касетні) штори бамбукові та дерев'яні жалюзі панельні (японські) штори штори-плісе

Рулонні (касетні)
штори

Жалюзі
(бамбук, дерево)

Японські штори
(панелі)

Штори-плісе

тканина, що спускається вниз з закріпленого зверху рулона і так же піднімається на потрібну висоту, за допомогою прокручування. Вони бувають по типу “день-ніч” та мають різні системи кріплення.

 

 

природній матеріал особливо затребуваний в наш час, і такі жалюзі будуть стильні та практичні. Вони прекрасно розсіюють лишнє світло. І є можливість регулювати як висоту так і світлопроникність.

 

 

вертикальні смужки, що прикріплені зверху за карниз. Є правобічна або лівобічна система зрушення-розсування панелей та система з розсуванням від центру. Можна комбінувати смужки як по кольору, малюнку, такі по структурі тканини.

 

горизонтальні жалюзі з тканини, що зібрана в плісе. Можуть бути як прямокутної, такі напівкруглої та трикутної форм. Перевага штор-плісе перед рештою в тому, що збираючись доверху в тоненьку смужку, вони стають практично непримітні.

 

 

Це системи для внутрішнього захисту, а вікно можна захистити і зовні — за допомогою зовнішніх ролетів, маркізів, тканинних навісів

Який вид сонцезахисних систем обрати - справа ваша, бо в кожної оселі інші вікна, інша сторона освітлення та кожні господарі мають свої вподобання - хтось любить напівтемряву, комусь завжди мало світла... Щоб ви не обрали, дизайнери-консультанти Галереі штор “Натуаль” з радістю нададуть інформацію та порадять оптимальні варіанти по захисту ваших вікон. 

Зверніться до нас за інформацією про наявність того чи іншого товару що вас зацікавив, по телефонах, що наведені нижче, або особисто завітайте щоб обрати на місці.

 

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ

НАТУАЛЬ ТВІН,
ГАЛЕРЕЯ ШТОР:


​тел. моб:
+380 (95) 154 24 30
​тел. моб:
+380 (97) 154 24 30
Facebook

ЧАС РОБОТИ:

Чекаємо на Вас
щоденно


з 10:00 до 21:00